Informácie o našej malej firme.
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Volajte v čase(Po-Ne, 8-22 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 100 € a máte dopravu ZADARMO
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Náš príbeh

Náš príbeh

Najnovšie články
Náš príbeh
04.04.2023
Náš príbeh
Moje meno je Paulína a práve som sa pridala k tímu FondaCake ako cukrárka. Som študentkou architektúry a hoci je to zdanlivo úplne iná oblasť ako cukrárenský priemysel, zistila som, že sa mi to veľmi páči.
Náš príbeh
03.04.2023
Náš príbeh
Svoju kariéru som začala v oblasti cukrárstva pred ôsmimi rokmi. V tejto oblasti som získala cenné skúsenosti a nadobudla odborné vedomosti, ktoré mi umožnili byť úspešnou v mojom súčasnom zamestnaní.
Náš príbeh
14.11.2022
Náš príbeh
Ak chcete byť úspešným cukrárom, je dôležité mať nielen kreatívne nápady na nové dezerty a torty, ale aj vedieť, ako viesť podnik a držať krok s normami v odvetví. Je to jedno z najnáročnejších odvetví, v ktorom môže človek pracovať. Vyžaduje si dlhé hodiny, pozornosť k detailom a veľa trpezlivosti.
Náš príbeh
13.07.2020
Náš príbeh
Ahojte. Po základnej škole som sa hlásil za zlatníka, ale keďže škola bola len v Kremnici, rozhodol som sa nakoniec vyučiť za cukrára lebo vypekať koláče bolo vždy moje hobby. Už od mojích začiatkov ma to veľmi bavilo a snažil som sa čo najviac rozvíjať moje zručnosti. Po škole som sa začal venovať
Náš príbeh
12.07.2020
Náš príbeh
Veľa ľudí sa ma pýtalo, prečo si odišiel z takého miesta v IT oblasti ako si mal ? Dobre zaplatené, lukratívne a s istotou. Pokúsim sa odpopvedať pár vetami, príjemné čítanie prajem
Článkov na stránku 51015
Sladké novinky do vášho e-mailu
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť.
Najčítanejšie na blogu
Kde nás nájdete

Pri Strelnici 1

Bratislava - Trnávka, 82104

Kontakty
Logo
FondaCake
Katrinec Milan
Katrinec Milan
Volajte v čase(Po-Ne, 8-22 hod.)
@FondaCake s.r.o.