Cukrárenská výroba FondaCake
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
Volajte v čase(Po-Ne, 8-22 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 100 € a máte dopravu ZADARMO
 1. Úvod
 2. Cukrárenská výroba
Cukrárenská výroba FondaCake - Cukráreň Bratislava

Naša malá firma FondaCake s.r.o., ale o to viacej motivovaná k najlepším výkonom, bola založená v roku 2020. Sme špecialisti na výrobu toriet, zákuskov a všetkého čo sa pečenia týka. Chuť domova pre nás nie je len sloganom, ale chute ktoré u nás môžete zažiť, sú tie ktoré poznáte z domovov naších mám, babičiek, lebo väčšina receptov ktoré vlastníme sú recepty veľmi staré, niektoré aj s 30 ročnou tradíciou.

Chuť domova ktorú si zamilujete

Predstavujeme vám cukrárenskú výrobu FondaCake, kde s rešpektom, maximálnym nasadením a úsilím pripravujeme dobroty pre vás. Príďte si ku nám do cukrárne Bratislava - Trnávka posedieť pri domácom zákusku v letných dňoch na terase.

Cukrárenská výroba, ako na to

K cukrárskemu remeslu pristupujeme vždy zodpovedne, kvalita a čerstvosť je a vždy ostane u nás na prvom mieste, aby sa ku vám dostal finálny produkt v maximálnej možnej kvalite. Používame výlučne suroviny na živočíšnej báze, ako sú šľahačky, maslá, mascarpone. Margarín u nás nájdete iba pre ľudí s rôznymi alergiami a intoleranciami napr. na mliečnu bielkovinu. Pripravíme vám aj bezlepkové, bezlaktózové alebo dia dobroty. 

Vo výrobnom procese používame najmodernejšie technológie dostupné na trhu

Menej, alebo viac cukru ?

Vo výrobe zákuskov je asi nejdôležitejším prvkom cukor. U nás to neplatí. Cukor má u nás rešpekt, ktorý si zaslúži, avšak vo výrobkoch cukrárenskej výroby FondaCake nájdete cukru poskromno. Snažíme sa zákusky nepresladzovať, za čo sme si odniesli uznanie už od viacerých zákazníkov. 

Cukru u nás nájdete poskromne, aj keď sme cukráreň

 

Plusy a mínusy Cukrárenskej výroby FondaCake

Plusy:

 1. Chutné a krásne koláče: Na výrobu našich tort používame len tie najlepšie ingrediencie, takže si môžete byť istí, že dostanete chutnú pochúťku.
 2. Rôzne príchute a veľkosti: Či už chcete jednoduchú tortu alebo niečo zložitejšie, máme niečo pre každého.
 3. Vyrobené z prírodných surovín: Naše torty sú vyrobené z prírodných krémov a aróm, takže si ich môžete vychutnať bez obáv.
 4. Krásne torty: V našom obchode nájdete tie najkrajšie torty rôznych chutí a veľkostí.
 5. Nadýchané piškótové korpusy: V našej výrobe pečieme špeciálne nadýchané piškótové korpusy, ktoré sú mäkké a vláčne, bez tmavých okrajov.

Zápory:

 1. Alergie: Niektorí ľudia môžu byť alergickí na zložky použité v koláči, ako sú orechy, čokoláda alebo ovocie.
 2. Nezdravé: Koláče majú často vysoký obsah cukru a tuku, čo môže viesť k zdravotným problémom, ak sa konzumujú vo veľkom množstve.
 3. Drahé: Koláče môžu byť drahé, najmä ak ide o špeciálne koláče, ktorých výroba si vyžaduje jedinečné prísady alebo veľa času.
 4. Môže spôsobiť zubný kaz: Ďalšou možnou nevýhodou konzumácie koláčov je, že obsah cukru môže prispieť k vzniku zubného kazu, ak sa po konzumácii riadne neodstráni zo zubov.

 

FondaCake  Viac informácií o nás

Copyright images

Všetky obrázky na stránkach FondaCake.sk FondaCake.com patria spoločnosti, nie je možné ich voľne síriť.

Novinky z nášho blogu

Príbeh Paulínky - cukrárky
04.04.2023 Náš príbeh
Príbeh Paulínky - cukrárky
Moje meno je Paulína a práve som sa pridala k tímu FondaCake ako cukrárka. Som študentkou architektúry a hoci je to zdanlivo úplne iná oblasť ako cukr... čítať celé
Príbeh Stanky - cukrárky
03.04.2023 Náš príbeh
Príbeh Stanky - cukrárky
Svoju kariéru som začala v oblasti cukrárstva pred ôsmimi rokmi. V tejto oblasti som získala cenné skúsenosti a nadobudla odborné vedomosti, ktoré mi ... čítať celé
Dezerty a koláče z celého sveta
Dezerty a koláče z celého sveta
Dezert je záverečným chodom každého jedla, ale nie vždy je to len o konzumácii niečoho sladkého. Aj keď ide o malú porciu, dezert vám môže poskytnúť d... čítať celé
Život cukrára v praxi
14.11.2022 Náš príbeh
Život cukrára v praxi
Ak chcete byť úspešným cukrárom, je dôležité mať nielen kreatívne nápady na nové dezerty a torty, ale aj vedieť, ako viesť podnik a držať krok s norma... čítať celé
Sladké novinky do vášho e-mailu
Môžete sa kedykoľvek odhlásiť.
Najčítanejšie na blogu
Kde nás nájdete

Pri Strelnici 1

Bratislava - Trnávka, 82104

Kontakty
Logo
FondaCake
Katrinec Milan
Katrinec Milan
Volajte v čase(Po-Ne, 8-22 hod.)
@FondaCake s.r.o.